• Виїзд до клієнта в межах м. Києва
  • Робочий час: ПН - НД з 9:00 до 20:00

Про мене

Я зареєстрований як фізична особа-підприємець з квітня 2010 року і з того моменту займаюся створенням сайтів. В мене була перерва в декілька років по наданню послуг створенню сайтів для клієнтів, але в цей час я продовжував працювати над своїми проектами і продовжував отримувати нові знання та професійні навики. Тепер я знов паралельно з роботою над своїми проектами відновлюю надання послуг для клієнтів по створенню сайтів на системі керування сайтом WordPress.Мій досвід і підхід до роботи

За весь час роботи було створено понад 200 сайтів різної тематики. Також є досвід просування декількох проектів в Google і Яндекс. Я орієнтуюся на створення недорогих сайтів. Використання візуального конструктора сторінок, а в деяких випадках і готових шаблонів дизайну з його допрацюванням під вашу тематику дозволяє створювати досить якісні сайти з певною функціональністю за мінімальну ціну.

Я орієнтуюся на тих клієнтів у яких обмежений бюджет, але які при цьому хочуть отримати непоганий сайт за свої гроші. Ви бачите яким буде сайт ще до підписання договору. Передбачені вигідні умови розміщення сайту в інтернеті і його подальшого технічного обслуговування.