• Виїзд до клієнта в межах м. Києва
 • Робочий час: ПН - НД з 9:00 до 20:00

Створення сайту-візитки в Києві недорого

У різних веб-студіях в сайт-візитку можуть входити абсолютно різні функції. Наприклад у деяких розробників це лише односторінковий сайт без можливості самостійно редагувати інформацію, у когось з можливістю самостійно вносити інформацію в сайт, але з обмеженням в кілька сторінок.

У мене ж в сайт-візитку входить Система керування сайтом, що дозволить вам самостійно вносити зміни в сайт, необмежену кількість сторінок, можливість додавати статті, новини, фотогалереї і т.д.


Переваги роботи зі мною

Найпопулярніша система керування сайтом WordPress

Про WordPress напевно знають всі хто так чи інакше стикався з розробкою сайтів. Якщо розробника вашого сайту викрадуть іншопланетяни, то ви завжди можете звернутись до іншого і він швидко внесе необхідні зміни в роботу сайту.

Кращий і найзручніший візуальний редактор сторінок

Редактор сторінок Elementor дозволяє вибирати потрібний із сотень доступних готових дизайнерських блоків, а потім редагувати його під власні потреби. Ви можете в подальшому самостійно створювати професійні сторінки без технічних знань просто додаючи потрібні блоки на сторінки.

Досвід розкрутки сайтів в пошукових системах

В багатьох розробників сайту немає досвіду розкрутки сайтів, тому вони просто створюють сайт, на якому з’являються копії сторінок та інші технічні проблеми що негативно впливає на розкрутку. Я ж, маючи досвід, намагаюсь одразу врахувати максимум моментів, а також підкажу в якому напрямку треба рухатись щоб отримувати відвідувачів з пошукових систем, як оцінити роботу SEO-спеціаліста, та розвію ваші іллюзії щодо прочитаних вами в інтернеті казок про розкрутку сайтів.

Безпека сайту, захист від зламів

Переваги WordPress одночасно є і його недоліками. Оскільки це найпопулярніша система керування сайтом, то її найчастіше намагаються зламати. Тут знову ж таки багато розробників сайту думають що встановити на хостинг WordPress та готову тему (дизайн) до нього — це і все що потрібно. Адже цього достатньо щоб отримати оплату від замовника який нічого не розуміє в технічній частині, головне щоб красиво було.

Більш-менш досвідчені та відповідальні встановлюють плагін захисту, але повірте — і цього не достатньо. Такі плагіни максимум що можуть — захистити базу данних та вхід до панелі керування. А як щодо дірок в безпеці плагінів та тем? Чи багато розробників недорогих сайтів знають про захист файлів сайту від запису через діру в плагіні? А про відключення вразливих системних функцій в налаштуваннях хостингу? Чи знають вони які проблеми бувають на різних хостингах, чи просто працюють з одним і тим же найдешевшим аби там було побільше гігабайтів, чи навіть дорогий та відомий, проте з жахливою безпекою? А потім дивуються: чому сайт знову зламано? Питання риторичні.

Договір, оплата

Ви бачите як буде виглядати сайт ще до підписання договору. Подобається — підписуємо договір, передоплата 50%. Я працюю офіційно. ФОП на єдиному податку, третя група без сплати ПДВ. Можу працювати з юридичними особами. Є рахунок для безготівкових розрахунків.Що входить в сайт-візитку

 • Система керування сайтом (CMS) WordPress
  Дозволяє вам самостійно додавати нові сторінки на сайт і редагувати існуючі. Немає обмежень кількості сторінок – додавайте стільки інформації скільки потрібно.

 • Адаптивний дизайн
  Адаптивний – це такий дизайн, який автоматично підлаштовується як під звичайні комп'ютери і ноутбуки, так і під мобільні пристрої такі як смартфони і планшети. Адаптивний дизайн позитивно впливає на просування в пошукових системах і є обов'язковим.

 • Ви бачите як буде виглядати сайт ще до підписання договору і передоплати. Ніяких ризиків.

 • SSL-сертифікат (HTTPS)
  При розміщенні сайту на рекомендованому мною хостингу на сайт встановлюється SSL-сертифікат який забезпечує з'єднання браузера користувача з сайтом по безпечному HTTPS-протоколу і захищає від перехоплення даних (замочок в адресному рядку браузера). Також є обов'язковим і викликає довіру до сайту у користувачів і пошукових систем.

 • Багатомовність сайту
  Так як Верховною Радою був прийнятий закон, який зобов'язує щоб за-замовчуванням при заході на сайт відкривалася українська версія, але більшість користувачів все ще шукають інформацію про послуги російською (в основному в Києві і деяких інших регіонах України), то я відразу створюю сайт з українською та російською версіями. В результаті закон ви не порушуєте, всі відвідувачі сайту задоволені. Можливо додавання й інших мов.

 • Наповнення інформацією
  Безкоштовне наповнення наданою вами інформацією при створенні сайту – до 50 сторінок, до 50 фотографій

 • Новини
  Можливість додавати на сайт новини вашої компанії в спеціальний розділ

 • Статті
  Можливість додавання статей

 • Фотогалерея
  Додавання фотографій

 • Відгуки
  Дозволяє відвідувачам сайту залишати відгуки, а ви можете ними керувати через панель управління сайтом

 • Лічильники відвідувань
  Встановлення лічильників відвідувань потрібних вам систем аналітики таких як, наприклад, Google Analytics

 • Схема проїзду
  Можливість додавання на сайт інтерактивної карти Google Maps із зазначенням розташування вашого офісу

 • Іконка favicon для сайту
  Це спеціальний значок, який відображається на вкладці вікна браузера

 • Форма зворотного зв'язку
  Відправка відвідувачами листів шляхом заповнення форми на сайті

 • Корпоративна пошта
  Дозволяє створювати будь-які адреси електронної пошти, які завершуються на адресу вашого сайту, наприклад: info@адреса-сайту.com.ua, dyrektor@адреса-сайту.com.ua Корпоративна пошта налаштовується на хостингу на якому розміщений ваш сайт за умови що така можливість надається хостинг-провайдером

 • Відео з YouTube
  Можливість програвання відеороликів з YouTube на сторінках сайту

 • Навчання роботі з сайтом
  Ви отримаєте консультацію по подальшій роботі з сайтом.Вартість створення сайту-візитки

Створення сайту-візитки: 4000 грн

Можливість додавання додаткових функцій, які не входять в пакет створення сайту-візитки, і їх вартість обговорюється окремо.Хостинг і домен (розміщення сайту в інтернеті)

Для того щоб размістити сайт в інтернеті потрібні хостинг (місце на сервері де буде розміщено сайт) і домен (адреса сайту).

Я рекомендую хостинг та реєстрацію домену від компанії «Хостинг Україна», тариф Linux-хостингу «Сайт» за 1188 грн за рік і домен в зоні com.ua за 312 грн за рік. Ціни наведені для прикладу. Актуальні ціни дивіться на сайті «Хостинг Україна».Технічна підтримка сайту

У технічну підтримку сайту входить:

 • консультації по роботі з сайтом (по телефону, Skype, електронною поштою) не більше 2 годин на місяць
 • відновлення сайту до робочого стану в разі виникнення проблем
 • резервне копіювання вмісту сайту один раз в три місяці (на хостингу резервне копіювання відбувається автоматично щодня)
 • допомога в реєстрації хостингу і доменного імені, а також їх налаштування
 • допомога у вирішенні питань з постачальником хостингу і реєстратором доменного імені
 • створення поштових скриньок на домені вашого сайту

Перші 3 місяці після створення сайту технічна підтримка надається безкоштовно.

Далі вартість технічної підтримки: 1000 грн за рік якщо вона вам потрібна. Зазвичай сайт працює без проблем і дана послуга не потрібна.